LING PROJECTSzkolenia z angielskiego dla firm Poznań


Doskonała organizacja szkolenia to jeden z głównych elementów, które decydują o jego skuteczności. Ma to swoje odniesienie zarówno do szkoleń ogólnych, jak i do szkoleń językowych, które są szczególnie popularne w Polsce. Sięgają po nie zarówno klienci indywidualni, jak i klienci korporacyjni. W przypadku tych pierwszych w grę często wchodzi nauka języka od podstaw lub przypomnienie zasad rządzących danym językiem. W przypadku tych drugich z kolei ważny jest nacisk na specjalistyczne słownictwo oraz tempo nauki. 

Słuchacze, którzy zdecydowali się na współpracę z Ling Project, mają zapewnioną maksymalną opiekę specjalistów na każdym etapie ich nauki. Jest to zarówno opieka administracyjna, jak i sam proces nauki, który pokonywany jest indywidualnym tempem. Ważnym elementem przed zakończeniem szkolenia jest określenie celów, jakie zamierza zrealizować słuchacz. W ten sposób można nakreślić plan nauki.

W prezentowanej szkole językowej realizowane są zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Odbywają się one na różnych poziomach, co jest elementem analizy przed podjęciem współpracy. Szkolenia z angielskiego dla firm w Poznaniu oraz szkolenia z innych języków mogą różnić się od siebie intensywnością zajęć. Te ostatnie mogą się odbywać kilka razy w tygodniu, aby jeszcze bardziej uskutecznić proces nauki. Do współpracy ze słuchaczami zostali zadysponowani rodzimi lektorzy, którzy są w stanie wyłapać wiele błędów językowych popełnianych przez słuchaczy. 

Zajęcia stacjonarne mogą odbywać się zarówno w siedzibie zleceniodawcy, jak i w siedzibie zleceniobiorcy, jeśli odległość od Poznania nie jest zbyt duża. Dobrym i skutecznym uzupełnieniem całego procesu szkolenia jest platforma internetowa, która jest czynna przez całą dobę, co tym samym umożliwia powtórkę niezrozumiałych części materiału lub po prostu pozwala na jego przypomnienie. Dostęp do tego rodzaju udogodnień jest wliczony w cenę całej usługi. Większość kursów kończy się egzaminem oraz wydaniem certyfikatu dla słuchaczy. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://lingproject.com/
Numer telefonu: 603 453 064
Miejscowość: Poznań
Adres: Górki 9B
Kod pocztowy: 60-204

Firma została dodana: 2019-04-29
Źródła:
http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm.htmlAutor wpisu: Franciszek Lis


Podobne Firmy

Hemp Cosmetics
ul. Średnia 59, 62100 Wągrowiec
Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
Savon Cosmetics Renata Szpikowska
ul. Południowa 12, 62511 Kramsk