IDEAerpIntegracja z Amazonem


Amazon to jeden z największych na świecie sklepów internetowych. Jest to amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe znane na całym świecie. Oddziały Amazonu działają w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Chinach, Japonii, Włoszech, Hiszpanii, Brazylii, Polsce oraz wielu innych państwach.

Sklepy prowadzące sprzedaż internetową chcące zwiększyć swój zasięg i dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów oprócz oferowania produktów we własnym sklepie internetowym zaczynają korzystać z zewnętrznych kanałów sprzedażowych.  Jednym z nich jest właśnie Amazon, z którego każdego dnia korzystają miliony użytkowników.

Prowadzenie działalności sprzedażowej na  różnych platformach może jednak okazać się kłopotliwe i czasochłonne, zwłaszcza jeśli asortyment cieszy się dużym zainteresowaniem. Co może wówczas pomóc? Integracja z Amazonem.

O klientów należy dbać na najwyższym poziomie. Ich zadowolenie w głównej mierze opiera się na profesjonalnej obsłudze, szerokim asortymencie oraz krótkim czasie realizacji zamówienia. O wiele łatwiej zapewnić kupującym obsługę na najwyższym poziomie, jeśli mamy wgląd do wszystkich zamówień realizowanych przez firmę jednocześnie – bez względu na kanał sprzedaży, za pośrednictwem którego dokonano zakupu. Dzięki integracji z danym serwisem możliwe jest automatyczne włączenie produktów do katalogu Amazon. Produktami oraz sprzedażą można zarządzać w taki sam sposób jak zamówieniami składanymi przez klientów bezpośrednio przez stronę www sklepu.

Urządzenie, które integruje sklep internetowy z Amazonem, oferuje firma IDEA. Dzięki niemu będziesz w stanie zarządzać wszystkimi zamówieniami w jednym miejscu, ale to nie jedyna zaleta tego rozwiązania. Kolejna to odpowiednie uporządkowanie danych dotyczących konkretnych transakcji oraz automatyzacja części procesu realizacji zamówień. To wszystko pozwala na łatwiejsze zarządzanie sklepem i szybszą obsługę klientów.

Niezbędne informacje oraz wszystkie szczegółowe odpowiedzi na pytania znajdziesz na stronie producenta ideaerp.pl.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.ideaerp.pl/
Numer telefonu: +48 52 521 11 00
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres: Kasztanowa 57
Kod pocztowy: 85-605

Firma została dodana: 2019-02-28
Źródła:
https://www.ideaerp.pl/integracja-amazon/
http://baselinker.com/integracja/allegro/amazon/
https://redcart.pl/market/app/329/integracja-z-amazon-.html


Autor wpisu: Aniela Wieczorek


Podobne Firmy